Rejsy wędkarskie na połów dorsza w Łebie w OWS Arkun

Planujesz wyjazd wędkarski na połów dorsza? Zapraszamy do Łeby do Ośrodka Arkun.

Rejs wędkarski na połów dorsza to prawdziwa przygoda, podczas której zmierzysz się ze zmienną pogodą i bałtyckimi falami. Jeśli jesteś zainteresowany/a przeżyciem niesamowitych chwil, którymi będziesz do końca życia dzielić się z rodziną i znajomymi, zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego Arkun w Łebie.

 

Zajmujemy się kompletną organizacją wypraw wędkarskich na dorsza, poczynając od zakwaterowania, pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności i dokonaniu opłat, po koordynację samego rejsu. Gwarantujemy nocleg w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych, opcjonalnie w studiach i apartamentach, a za niewielką opłatą zapewniamy również wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja). Decydując się na wzięcie udziału w wyprawie, nie musisz posiadać własnego sprzętu. Dzięki doświadczeniu i dobrej znajomości wód, zabierzemy cię w okolice ławicy dorsza, gdzie będziesz mógł spróbować swoich sił jako łowca. Po skończonym rejsie zapraszamy na imprezę integracyjną z ogniskiem, grillem oraz tańcami w sali kominkowej.

 

Oferta wyprawy wędkarskiej na dorsza skierowana jest głównie do pasjonatów wędkarstwa (zarówno tych początkujących, jak i bardziej doświadczonych). Nie rzadko jednak nasz rejs okazuje się początkiem nowej pasji, dlatego zapraszamy również zupełnych amatorów, turystów, a nawet całe rodziny. Połów dorsza to też świetny pomysł na firmową imprezę, podczas której współpracownicy będą mieć okazję na rywalizację, ale i zacieśnienie więzi.

Zajmiemy się organizacją imprezy na połów dorsza dla wszystkich zainteresowanych ofertą wędkarzy.

 

Na wyprawę możesz wybrać się od sierpnia do grudnia 2016 lub 2017 roku. Nie zwlekaj!

 

Oferujemy organizację morskich rejsów wędkarskich w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie oraz grudniu 2016 lub w 2017 roku.

- rejs (załatwienie wszystkich formalności z armatorem)

- zakwaterowanie dla wędkarzy w pokojach 2, 3, 4 osobowych do dyspozycji także studia oraz apartamenty

- wyżywienie (śniadanie i obiadokolacje) w przystępnej cenie

- imprezy integracyjne dla całej rodziny (ognisko, grill, zabawę taneczną na sali kominkowej)

- posiadamy własne miejsca parkingowe oraz garaże

- przechowanie złowionych ryb w lodówkach

- pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wędkowaniem oraz opłatami

Jesteście Państwo zainteresowani wyprawą wędkarską na połów dorsza?

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

792-641-535

leba@arkun.com.pl

 

Script logo